Akční balíčky

Vyberte si některý z našich nabízených balíčků

LAST MINUTE - LETNÍ POBYT

LAST MINUTE - LETNÍ POBYT

Termín: 5.8. – 27.8.2017 (Min. počet nocí 4)
SLEVA 15% na ubytování !!!
...VELKÉ PRÁZDNINOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ... Ubytování pro děti do 15 let na přistýlce (postýlce) ZDARMA!

Akce se vztahuje na potvrzené rezervace od 19.7.2017.

Letní pobyt

Letní pobyt

...VELKÉ PRÁZDNINOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ. Můžete se těšit na dětskou diskotéku, karneval, aqua dance, vodění dětí na koni, zábavné hry pro děti i dospělé, program až do večerních hodin, nové letní menu.

Rodinný pobyt

Rodinný pobyt

UBYTOVÁNÍ A SLADKÉ MENU PRO DĚTI DO 15 LET ZDARMA. Zábava čeká na děti každého věku. Mohou se zapojit do animačních programů vedených zkušenými instruktorkami, zasportovat si nebo využít dětská hřiště.

Romantika pro 2

Romantika pro 2

Láhev vína nebo sektu zdarma. Zamilované páry u nás mohou zapomenout na okolní svět a vychutnat si chvíle ve dvou. Krásná příroda s lesy a rybníky přímo vyzývá k romantickým procházkám.

Relax pro seniory

Relax pro seniory

Elektrokola zdarma. Sportovní aktivity i relaxace, obojí Vás čeká v AktivityPark Všemina. Velmi oblíbený balíček pro všechny, kteří si chtějí užít i seniorský věk.

Wellness pobyt

Wellness pobyt

WELLNESS BALÍČEK DLE VÝBĚRU ZDARMA. Využijte jedinečnou možnost vypnout od městského shonu a vklouznout do nádherného prostředí přírody obklopující náš hotel Všemina.

Podzimní prázdniny na Všemině

Podzimní prázdniny na Všemině

PODZIMNÍ PRÁZDNINY s drakiádou a bohatým animačním programem. Náš hotel je pro podzimní prázdniny jako stvořený. O zábavu dětí každého věku je u nás postaráno od rána do večera.