Hodnocení firem

Co nám napsali účastníci firemních akcí

Napište nám na info@vsemina.cz také i Vy jak se Vám u nás líbilo. Budeme rádi za každý Váš příspěvek.

Od: MPL Trading s. r. o.Vloženo: 18.09.2017

Naše firma MPL Trading s. r. o. se zabývá prodejem stavebních materiálů. Máme síť 11 prodejních míst po celé republice. Hledali jsme místo pro setkání našich vedoucích pracovníků, a Aktivitypark Hotel Všemina nám poskytnul vše požadované. Od salonku s technickým zázemím pro pracovní část až po restauraci s vynikající kuchyní pro společenské setkání. Děkujeme za profesionální a přitom osobní přístup“

 

Hana Jechová

MPL Stavebniny – Radost stavět s námi

www.mpl.cz

 

Od: Ozdravný pobyt KarvináVloženo: 02.08.2017

Vážený pane řediteli,

dovolte mi, abych Vám poděkovala za nás pedagogický doprovod a děti z Karviné, že jsme mohli strávit spokojených a nádherných 14 dnů ve Vašem hotelu ve Všemině. Byli jsme moc spokojeni, jak s ubytováním, stravou, personálem a okolím. Všichni se o nás starali vždy s úsměvem, i když jsme si vymýšleli. Jsme si vědomi toho, že naše děti byli hlučné a zlobili, ale věřte, že jsme je pořád napomínali a kladli na srdce, že musí být hodné a chovat se ukázněně.

Velké poděkování patří panu provoznímu Juřenovi, který se o nás po celou dobu našeho pobytu profesionálně a s lidskostí staral.

Pane řediteli, budu doufat, že budeme i v příštím roce moci strávit u Vás, v Hotelu Všemina ozdravný pobyt pro děti z Karviné.

Děkuji za ochotu a přeji příjemný den

Ivana Polášková, DiS.

oddělení marketingu a školství Odbor rozvoje

www.karvina.cz

Od: TESYDO, s.r.o.Vloženo: 03.07.2017

Dle mého názoru proběhlo vše bez problémů jak z naší tak ze strany zařízení, včetně posezení „po půlnoci“. Jídlo bylo chutné, dostatečné porce, chválené, bez připomínek; bez problémů jsme se domlouvali i na dostatek/doplňování  pití. Ubytování bez připomínek, účastníci si pochvalovali, že mohou opustit pokoje až po obědě. Využity bez připomínek byly i aktivity doprovodné, bazén, bowling,… Účastníci odjížděli spokojeni, bez kritických připomínek, což potěšilo i nás, z čehož plyne, že výběr zařízení byl proveden k plné spokojenosti účastníků. Malý zádrhel byl s ozvučením/mikrofony (krátký dosah propojovacího kabelu), ale ten se vyřešil. Celkově můžeme doporučovat případným zájemcům, včetně krásného přírodního prostředí.

Ing. Jan Opletal
www.tesydo.cz

Od: SHERONVloženo: 30.06.2017

V červnu jsme zde měli zaměstnaneckou akci spojenou s dvoudenním školením obchodníků. Prostředí hotelu zejména ve zrekonstruovaných pokojích a v restauraci (jídlo velice chutné) je příjemné, pouze snad silnější WI-FI v salónku by neuškodila. Velkou výhodou je lanový park, této atrakce s ochotnými instruktory jsme také využili. Po dobré zkušenosti zvažujeme opakování zaměstnaneckého večírku na Všemině i v příštím roce.

Příjemný den
S pozdravem

Ing. Vít Erben | ředitel obchodu a marketingu
www.sheron.eu

Od: VLAŠTOVKY, z.s.Vloženo: 22.06.2017

Chci poděkovat za vstřícnost všem zaměstnancům, kteří se starali o spokojenost našich pěstounů, kteří se u vás nejen vzdělávali, ale také relaxovali. V recepci byli velmi příjemní a ochotní, v restauraci nám také vyšli vstříc, příjemně nás překvapil animační program. Sice jsme měli pro naše děti program vlastní, ale třeba večerní "diskotéka se žabákem" byla pro děti vítaným bonusem a zapojili se nejen malí, ale i ti náctiletí. Velmi se nám líbilo okolí hotelu, děti využily i nedaleký ranč, kde si prohlédly koně a také se mohly povozit. Nejraději však děti "řádily" v dětském koutku, který je opravdu velký, pak celé rodinky využily hotelový bazén, někteří i masáže nebo bowling. Všichni naši pěstouni se shodli, že tady už máme zůstat a rezervovat si rovnou i příští rok. Takže se těšíme, že se k vám za rok opět vrátíme.

Mgr. Šárka Šimšová

VLAŠTOVKY, z.s.
www.vlastovky-nrp.cz

Od: PramosVloženo: 02.06.2017

Hotel Všemina: Chceme touto cestou poděkovat všem zaměstnancům hotelu a Activity Parku Všemina za vzorné zajištění ubytování a ostatních aktivit v rámci konání našeho firemního dne, který se konal 26. 5. 2017. Všichni naši hosté byli plně spokojeni jak s průběhem akce, tak s ubytováním a prostředím.
Restaurace Valaška: Chceme touto cestou poděkovat všem zaměstnancům restaurace Valaška na hotelu Všemina za vzorné zajištění občerstvení a cateringu v rámci konání našeho firemního dne, který se konal 26. 5. 2017. Všichni naši hosté byli plně spokojeni jak s průběhem akce, tak se zajištěním celodenního občerstvení.

Odjížděli s poděkováním a příslibem účasti na dalších setkáních, které pro ně zajišťujeme již od roku 1996.
Proto prosím vyřiďte všem, kteří se o nás starali v průběhu celé akce naše poděkování.

Ing. Zdeněk Kašparec
vedoucí marketingu PRAMOS, a.s.

Od: GeneraliVloženo: 03.03.2017

Dobrý den,
náš tým skupiny Generali u Vás pořádal vánoční večírek, za který bychom Vám zpětně chtěli moc poděkovat. Zorganizovali jste nám pestrý program s odborným výkladem , jehož součástí byl košt slivovice a jiných druhů pálenky. Jako zlatý hřeb celého večera bylo vypálení naší vlastní GENERALOVICE. Na tento večírek moc rádi vzpomínáme a rádi bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovali. S pozdravem a přáním pěkného dne.

Ing. Petra Valchářová
referent zákaznické kanceláře