Aktivity

Golfová hřiště

Golfové hřiště Slušovice

Golfové hřiště Derby golf clubu Slušovice se nachází uvnitř dostihového areálu. Jedná se o devítijamkové rovinaté hřiště složené z jedné pětiparové jamky, dvou čtyřparových a šesti tříparových. Na první pohled jednoduché hřiště ztěžují dostihové překážky a na pěti jamkách i překážky vodní. Zvláště tříparové jamky, které (kromě jamky č. 1) mají délku okolo 160 m a jsou hrány na relativně malé greeny, dají vyniknout hráčům s kvalitní krátkou hrou. Díky rovinatému charakteru je hřiště ve Slušovicích ideálním místem pro první golfové kroky. Prostředí zpříjemňuje výhled na Hostýnské vrchy na severu a na Vizovické vrchy na jihu.

Golf Club Lázně Kostelec

Golfový areál nabízí zázemí kvalitního 9 jamkového hřiště, driving range s 15 moderními odpališti, cvičný putting green a chipping green s písečným bunkerem. K dispozici je i největší indoor golf ve Zlínském kraji s celoročním provozem. V indooru je k dispozici 5 tréninkových odpališť, chipping podložka a jemně modelovaný cvičný green se šesti jamkami. Součástí golf klubu se 60 místy k sezení je i About Golf 3D simulátor a Pro shop.

Golf Rožnov pod Radhoštěm

Golfové hřiště Valašského golfového klubu se nachází na východním okraji města Rožnov pod Radhoštěm při výjezdu na Žilinu. Nachází se v turisticky atraktivním prostředí Beskyd nedaleko centra města v blízkosti Valašského muzea v přírodě a podél nově vybudované stezky údolím rožnovské Bečvy. Samotné devítijamkové hřiště má délku 5 100 m (4 390 m) a je vhodné jak pro začátečníky, tak i pro zkušenější hráče. Má 2 tříparové jamky (z nichž je jedna ostrovní), 6 čtyřparových a jednu pětiparovou jamku. Součástí hřiště je putting, chipping green a driving range.

ACTIVITYPARK VŠEMINA - APARTMÁ RESORT ve Slušovicích hodnocení