Hodnocení firem

Co nám napsali účastníci firemních akcí

Napište nám na info@vsemina.cz také i Vy jak se Vám u nás líbilo. Budeme rádi za každý Váš příspěvek.

Od: Maková, z.s.Vloženo: 12.09.2018

Dobrý den,

moc děkujeme za krásný víkend v Activitypark Hotel Všemina. Všichni jsme byli spokojení, poskytnuté služby byli kvalitní, hezké ubytování a krásné prostředí. Komunikace dopředu před skupinovou akcí byla bezvadná, na místě pak recepční velmi vstřícní. Strava výborná, v restauraci nám vycházeli vstříct s dietními opatřeními a respektovali potřeby dětí. Animátoři byli příjemní a program  pro děti byl pestrý.

Rádi se zase někdy vrátíme.

S pozdravem,

Mgr. Pavla Vozáková

předesdkyně spolku Maková, z.s.

 

Od: Pojišťovnu VZP, a.s.Vloženo: 15.06.2018

Dobrý den,

ve dnech 30. – 31. 5. 2018 organizovala naše společnost, Pojišťovna VZP, a.s., setkání externích partnerů ze všech krajů Moravy. Dle zpětných informací se zúčastněným v Aktivity Parku Všemina moc líbilo a byli spokojeni.

Rádi bychom touto formou poděkovali zaměstnancům hotelu i restaurace, kteří o nás pečovali, za profesionální a lidský přístup.

Děkujeme

 

Za Pojišťovnu VZP, a.s.

 

Peter Marinič

externí sítě

odbor obchodu a marketingu

Od: Schneider Electric CZ, s.r.o.Vloženo: 24.11.2017

Dobrý den,

Jménem společnosti Schneider Electric CZ s.r.o. bych chtěl Vám a vašemu kolektivu poděkovat za zorganizování našeho firemního večírku. Aktivitypark Hotel Všemina pro nás vždy byl skvělým místem pro pořádání podobných akcí. Letošní rok nebyl výjimkou.
Jako i v předešlých letech jsme byli nadmíru spokojeni s krásným prostředím hotelu, příjemným a ochotným personálem, čistými a udržovanými pokoji, ochotnou a trpělivou obsluhou barů, příjemným wellness a společenskými aktivitami a v neposlední řadě jídlem od pana Juřeny.
Potom je pro mne, jakožto organizátora, velmi jednoduché pořádat podobné akce, protože vlastně se samotnou organizací nemám téměř žadnou práci.Pokud nám to v budoucnu managment společnosti a finanční možnosti dovolí, můžete s nám počítat i v příštích ročnících.

Moc Vám děkuji a přeji Vám hodně úspěchů.

S pozdravem,
Radek Vaňhara
Schneider Electric CZ, s.r.o.

Od: HOPI POPI, a.s.Vloženo: 30.10.2017

Dobrý den, 

 

ráda bych se pár slovy vyjádřila ke službám Vašeho hotelu, které jsme měli možnost na vlastní kůži otestovat během našeho školení ve dnech 20.-21.10.2017

Komunikace s vedením hotelu byla od samého začátku na špičkové úrovni. Hotel reagoval velmi pružně a ochotně na jakoukoli změnu z naší strany v průběhu plánování a organizace celé akce.  

Venkovní areál nám poskytl perfektní zázemí pro plánované outdoorové aktivity. Také salonek, ve kterém probíhalo školení, byl velmi profesionálně vybaven nejen po technické stránce, ale také z hlediska zajištění občerstvení. 

Samotné ubytování hodnotili všichni účastníci našeho teambuildingu velmi pozitivně. Všem vyhovoval klid, skvělá možnost zatemnění pokoje a v neposlední řadě pohodlné postele. 

Hotelová restaurace by si zasloužila michelinskou hvězdu. Nedostižná chuť i perfektní vzhled všech pokrmů všechny ohromil. Za zmínku stojí polévky jako česnekový krém nebo kyselica, dále pak kuřecí prstýnky se slaninou, hovězí guláš, anebo lahodná panna cotta jako sladká tečka na závěr. Samozřejmě nelze opomenout vynikající servis. Panu Juřenovi a jeho týmu děkujeme za gastronomický zážitek :-) 

Velké díky :-) 

Šárka Nováková

HOPI POPI, a.s.

Olomouc

Od: Rodina u nás, z.s.Vloženo: 23.10.2017

Vážení,
chtěla bych vám touto cestou poděkovat za spolupráci a skvělou organizaci víkendového vzdělávání pěstounských rodin, který proběhl ve dnech 6.- 8. 10. 2017. Pravdou je, že do tohoto pobytu jsme šli s velkým očekáváním, po ne příliš dobrých zkušenostech z jara 2016 a 2017. O to větší bylo milé zjištění, že se tento pobyt podařilo uskutečnit na velmi dobré úrovni a bez problémů. Pokud se již drobné problémy vyskytly, což je při tak velké skupině osob naprosto běžné, ze strany personálu došlo k rychlému vyřešení komplikací k úplné spokojenosti ubytovaných. Ráda bych za naši organizaci poděkovala manažerům hotelu, za skvělou organizaci pobytu a flexibilitu. A samozřejmě dámám z páteční a sobotní recepce, které nám v našich požadavcích vždy vyšly ochotně vstříc.  A věřte, že připravený, milý a usměvavý personál, jako ten váš není zdaleka ani v dnešní době pravidlem. O to víc si jej vážíme. Ze strany hotelu se nám dostalo velmi kvalitních služeb a budeme rádi, kdybychom se se stejnými profesionály ve vašem týmu mohli setkat i v příštím roce. Ještě jednou děkuji a na shledanou.

Dagmar Gábová
klíčová pracovnice

Od: MPL Trading s. r. o.Vloženo: 18.09.2017

Naše firma MPL Trading s. r. o. se zabývá prodejem stavebních materiálů. Máme síť 11 prodejních míst po celé republice. Hledali jsme místo pro setkání našich vedoucích pracovníků, a Aktivitypark Hotel Všemina nám poskytnul vše požadované. Od salonku s technickým zázemím pro pracovní část až po restauraci s vynikající kuchyní pro společenské setkání. Děkujeme za profesionální a přitom osobní přístup“

 

Hana Jechová

MPL Stavebniny – Radost stavět s námi

www.mpl.cz

 

Od: Ozdravný pobyt KarvináVloženo: 02.08.2017

Vážený pane řediteli,

dovolte mi, abych Vám poděkovala za nás pedagogický doprovod a děti z Karviné, že jsme mohli strávit spokojených a nádherných 14 dnů ve Vašem hotelu ve Všemině. Byli jsme moc spokojeni, jak s ubytováním, stravou, personálem a okolím. Všichni se o nás starali vždy s úsměvem, i když jsme si vymýšleli. Jsme si vědomi toho, že naše děti byli hlučné a zlobili, ale věřte, že jsme je pořád napomínali a kladli na srdce, že musí být hodné a chovat se ukázněně.

Velké poděkování patří panu provoznímu Juřenovi, který se o nás po celou dobu našeho pobytu profesionálně a s lidskostí staral.

Pane řediteli, budu doufat, že budeme i v příštím roce moci strávit u Vás, v Hotelu Všemina ozdravný pobyt pro děti z Karviné.

Děkuji za ochotu a přeji příjemný den

Ivana Polášková, DiS.

oddělení marketingu a školství Odbor rozvoje

www.karvina.cz

Od: TESYDO, s.r.o.Vloženo: 03.07.2017

Dle mého názoru proběhlo vše bez problémů jak z naší tak ze strany zařízení, včetně posezení „po půlnoci“. Jídlo bylo chutné, dostatečné porce, chválené, bez připomínek; bez problémů jsme se domlouvali i na dostatek/doplňování  pití. Ubytování bez připomínek, účastníci si pochvalovali, že mohou opustit pokoje až po obědě. Využity bez připomínek byly i aktivity doprovodné, bazén, bowling,… Účastníci odjížděli spokojeni, bez kritických připomínek, což potěšilo i nás, z čehož plyne, že výběr zařízení byl proveden k plné spokojenosti účastníků. Malý zádrhel byl s ozvučením/mikrofony (krátký dosah propojovacího kabelu), ale ten se vyřešil. Celkově můžeme doporučovat případným zájemcům, včetně krásného přírodního prostředí.

Ing. Jan Opletal
www.tesydo.cz

Od: SHERONVloženo: 30.06.2017

V červnu jsme zde měli zaměstnaneckou akci spojenou s dvoudenním školením obchodníků. Prostředí hotelu zejména ve zrekonstruovaných pokojích a v restauraci (jídlo velice chutné) je příjemné, pouze snad silnější WI-FI v salónku by neuškodila. Velkou výhodou je lanový park, této atrakce s ochotnými instruktory jsme také využili. Po dobré zkušenosti zvažujeme opakování zaměstnaneckého večírku na Všemině i v příštím roce.

Příjemný den
S pozdravem

Ing. Vít Erben | ředitel obchodu a marketingu
www.sheron.eu

Od: VLAŠTOVKY, z.s.Vloženo: 22.06.2017

Chci poděkovat za vstřícnost všem zaměstnancům, kteří se starali o spokojenost našich pěstounů, kteří se u vás nejen vzdělávali, ale také relaxovali. V recepci byli velmi příjemní a ochotní, v restauraci nám také vyšli vstříc, příjemně nás překvapil animační program. Sice jsme měli pro naše děti program vlastní, ale třeba večerní "diskotéka se žabákem" byla pro děti vítaným bonusem a zapojili se nejen malí, ale i ti náctiletí. Velmi se nám líbilo okolí hotelu, děti využily i nedaleký ranč, kde si prohlédly koně a také se mohly povozit. Nejraději však děti "řádily" v dětském koutku, který je opravdu velký, pak celé rodinky využily hotelový bazén, někteří i masáže nebo bowling. Všichni naši pěstouni se shodli, že tady už máme zůstat a rezervovat si rovnou i příští rok. Takže se těšíme, že se k vám za rok opět vrátíme.

Mgr. Šárka Šimšová

VLAŠTOVKY, z.s.
www.vlastovky-nrp.cz

Od: PramosVloženo: 02.06.2017

Hotel Všemina: Chceme touto cestou poděkovat všem zaměstnancům hotelu a Activity Parku Všemina za vzorné zajištění ubytování a ostatních aktivit v rámci konání našeho firemního dne, který se konal 26. 5. 2017. Všichni naši hosté byli plně spokojeni jak s průběhem akce, tak s ubytováním a prostředím.
Restaurace Valaška: Chceme touto cestou poděkovat všem zaměstnancům restaurace Valaška na hotelu Všemina za vzorné zajištění občerstvení a cateringu v rámci konání našeho firemního dne, který se konal 26. 5. 2017. Všichni naši hosté byli plně spokojeni jak s průběhem akce, tak se zajištěním celodenního občerstvení.

Odjížděli s poděkováním a příslibem účasti na dalších setkáních, které pro ně zajišťujeme již od roku 1996.
Proto prosím vyřiďte všem, kteří se o nás starali v průběhu celé akce naše poděkování.

Ing. Zdeněk Kašparec
vedoucí marketingu PRAMOS, a.s.

Od: GeneraliVloženo: 03.03.2017

Dobrý den,
náš tým skupiny Generali u Vás pořádal vánoční večírek, za který bychom Vám zpětně chtěli moc poděkovat. Zorganizovali jste nám pestrý program s odborným výkladem , jehož součástí byl košt slivovice a jiných druhů pálenky. Jako zlatý hřeb celého večera bylo vypálení naší vlastní GENERALOVICE. Na tento večírek moc rádi vzpomínáme a rádi bychom Vám touto cestou ještě jednou poděkovali. S pozdravem a přáním pěkného dne.

Ing. Petra Valchářová
referent zákaznické kanceláře