Hodnocení hostů

Co nám napsali naši hosté

Napište nám na info@vsemina.cz také i Vy jak se Vám u nás líbilo. Budeme rádi za každý Váš příspěvek.

Od: Monika SedlákováVloženo: 03.01.2018

Vážení,

chtěla bych Vám moc poděkovat za pobyt  21.-29.8. 2017. Strávili jsme zde s vnoučaty  úžasné prázdniny.  Personál, ubytování, restaurace, čistota vše na jedničku. Okolí láká k mnoha výletům, ale vzhledem k fantastickému animačnímu programu a skvělým animátorům Danovi a Honzovi, jsme  toho moc nestihli. Určitě to napravíme v příštím roce. Vnoučata byla tak nadšená, že o svých zážitcích z pobytu vyprávějí každému a moc se těší až příští rok přijedeme.

Přejeme Vám mnoho spokojených  klientů a těšíme se na viděnou.

Monika Sedláková

Od: Olga SikorováVloženo: 27.11.2017

Dobrý den,
dovolte mi moc poděkovat za báječný víkendový pobyt, který jsem  strávila se synem a vnukem 17.-19. listopadu.
Vnuk měl narozeniny a já požádala syna, aby vybral pobyt kde by se mu mohlo líbit. Když mi týden dopředu oznámil místo, byla jsem mile překvapena. Malinko to vysvětlím. V červenci 1988 jsme ve vašem hotelu prožili se synem naši první dovolenou... Proto mé překvapení a radost, že se po devětadvaceti letech podívám do míst na které máme pěkné vzpomínky.
Všechno bylo bezvadné, pokoj, jídlo, milý personál a hlavně sportovní a relaxační nabídka. Sobotu jsme měli tak nabitou, že jsme večer padli únavou. Věříme, že se nám podaří najít vhodný termín a některé léto si vyzkoušet i jiné aktivity, které nabízíte v přírodě.  

Přejeme hodně spokojených hostů a mějte příjemné dny.

Olga Sikorová  

Od: Jaroslav VojtěchVloženo: 17.07.2017

Vážení,
chtěl bych Vám poděkovat za pobyt na hotelu Všemina ve dnech 1. až 8.7.2017. I když počasí nám moc nepřálo, přístup zaměstnanců hotelu nám pobyt velmi zpříjemnil. Rád bych hlavně poděkoval Vašim recepčním, které nám vyhradily místo na parkování (mám průkaz ZTP a hůře chodím) a pomohly s ubytováním. S tak vstřícným a příjemným přístupem personálu hotelu jsem se v naší zemi ještě nesetkal. Z těchto důvodů nejsme na Všemině pravděpodobně naposledy. Ještě jednou velmi děkuji.

S přátelským pozdravem
Jaroslav Vojtěch, Brno.

Od: Andrea TumpachováVloženo: 08.03.2017

Byly jsme a animační prográm byl fantastický a nový masér také. Člověk na správném místě. Oáza klidu, děti na animačním programu, ze kterého si odnesli spousty vzpomínek a pro dospělé užasná masáž :-). Doporučujeme. (příspěvek z našeho facebooku)

Odpověď hotelu:

Jsme moc rádi, že se vám u nás líbilo. Budeme moc rádi, když k nám opět přijedete.

Od: Eva MankováVloženo: 05.02.2017

Výborná restaurace, kde jsme měli možnost ochutnat zvěřinové speciality. Okolí hotelu je velmi pěkné a personál příjemný. Škoda jen toho připojení na Wi-Fi, ne všude se nám povedlo připojit, na tom byste měli zapracovat. Těšíme se na příští setkání. Eva Manková

Od: Petr ZátopekVloženo: 01.02.2017

Super hotel pro rodiny s dětmi, skvělé animační programy.

Od: Romana BlahetováVloženo: 27.01.2017

S manželem jsme zde byli na pobytu již po několikáté. Poslední návštěva byla bezkonkurenční. Využili jsme wellness balíček a byli jsme hrozně spokojeni. Příjemný masér i prostředí, kde jsme si skvěle odpočinuli. Určitě Vás navštívíme znovu. Děkujeme

Od: Blanka FischerováVloženo: 05.01.2017

Děkujeme za krásně strávený víkend v prostředí jako z pohádky. Personál byl velmi vstřícný a ochotný. Děti si to náramně užily, zejména se jim líbilo bruslení na zamrzlé přehradě. Jediné, co nás mrzelo tak to, že krb, který je na recepci, nehořel, při návratu z procházky bychom to uvítali.