Restaurace Valaška

Speciality, svatby, oslavy, firemní akce

Hotelová restaurace Valaška je v provozu denně od 8:00 do 22:00 hod. s kapacitou 220 míst. Díky své vyhlášené domácí a cenově dostupné kuchyni je známou a vyhledávanou zastávkou turistů, cyklistů a dalších návštěvníků. Ochutnat zde můžete pravé Valašské speciality, slivovičku a krásná moravská vína. Každoročně jsou zde pořádány zvěřinové nebo zabijačkové hody, které patří k již tradičním akcím hotelu. Veškeré vnitřní prostory hotelu Aktivitypark Hotel Všemina jsou nekuřácké.

Díky pestré nabídce služeb, vyhlášené domácí kuchyni a ubytování s wellness centrem, je Aktivitypark Hotel Všemina vyhledávaným a oblíbeným místem pro rodinné oslavy, svatby, firemní večírky a jiné společenské akce.

Kuchaři Aktivitypark Hotelu Všemina kladou důraz na krajovou gastronomii v moderním pojetí s využitím tradičních valašských a domácích surovin.

Doporučujeme Vám ochutnat mimo jiné

  • Valašská kyselice s pravými hříbky a klobásou
  • Kuřecí medailonky na chilli a medu
  • Steak z vepřové panenky

Snídaně

Jsou u nás podávány formou bufetu s bohatou nabídkou teplých a studených pokrmů, obohacené o domácí džemy, pečivo a moučníky z vlastní pekárny. Snídaňové balíčky (pouze na objednání).

Večeře

Výběr z 3chodového menu dle nabídky šéf kuchaře, včetně polévky a domácího moučníku

ACTIVITYPARK VŠEMINA - APARTMÁ RESORT ve Slušovicích hodnocení