Aktivities

Sport and Culture

Vsemina ranch

Vsemina ranch

Vsemina Ranch is a family ranch with a focus on agritourism and housing and training of horses. It is less than ten minutes away from the ActivityPark.

ZOO Lesna

ZOO Lesna

220 species of animals can be found at Zlin ZOO. The animals have plenty of room as the total area of enclosures amounts to almost 48 hectares.

Bata-canal

Bata-canal

The Bata Canal is a historical waterway located in the eastern part of Southern Moravia. Construction of the waterway commenced in 1934 and was completed in 1938.

Exkurze a ochutnávky

Exkurze a ochutnávky

Pálenice Všemina je malým ovocným lihovarem, který vyrábí pravé ovocné destiláty především z ovoce dodaného pěstiteli v systému tzv. pěstitelského pálení.

Lanové centrum a lezecká stěna

Lanové centrum a lezecká stěna

Lanové centrum je pro každého, kdo má rád zábavu, dobrodružství, adrenalin a nezapomenutelné okamžiky. Vhodné jak pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi či organizované skupiny.

Cyklisté vítáni

Cyklisté vítáni

Cyklisté vítáni je celonárodní certifikační systém, který z pohledu cyklistů prověřuje nabídku a vybavenost stravovacích a ubytovacích zařízení. ActivityPark Všemina získal 2 certifikace.

Dostihová dráha Slušovice

Dostihová dráha Slušovice

Dostihová dráha Slušovice patří k nejmladším v České republice. Celý areál je projektován pro pořádání rovinových a překážkových dostihů s použitím prvků moderního řešení dostihových drah.

Golfová hřiště

Golfová hřiště

Pro příznivce golfu je možné v nedalekém okolí ActvivityParku Všemina navštívit tři golfová hřiště. Golfové hřiště Derby golf clubu Slušovice, Golf Club Lázně Kostelec, Golf Rožnov pod Radhoštěm.

Geocaching - hledání pokladů

Geocaching - hledání pokladů

Znáte hru Geocaching nebo chtěli byste se dozvědět více, jak se tato celosvětová hra hraje? Přečtěte si více v tomto článku, ve kterém se dozvíte jak začít a kam třeba vyrazit v našem okolí.

ACTIVITYPARK VŠEMINA - APARTMÁ RESORT ve Slušovicích hodnocení