Aktivity

Športové a kultúrne aktivity v okolí

RANČ VŠEMINA

RANČ VŠEMINA

Ranč Všemina je rodinný ranč se zaměřením na agroturistiku, ustájení a výcvik koní. Nachází necelých deset minut od hotelu. K dispozici je až 40 koní a pro děti jeden poník.

ZOO LEŠNÁ

ZOO LEŠNÁ

V Zlínskej zoo najdete 220 druhov zvierat. Zvieratám nie je „tesno“, to dokazuje rozloha expozičných plôch, ktorá robí takmer 48 ha.

BAŤOV KANÁL

BAŤOV KANÁL

Baťův kanál je historickou vodní cestou nacházející se ve východní části jižní Moravy. Návštěvníci mohou spojit plavbu po Baťově kanálu s poznáním památek v blízkém okolí.

Exkurze a ochutnávky

Exkurze a ochutnávky

Pálenice Všemina je malým ovocným lihovarem, který vyrábí pravé ovocné destiláty především z ovoce dodaného pěstiteli v systému tzv. pěstitelského pálení.

Lanové centrum a lezecká stěna

Lanové centrum a lezecká stěna

Lanové centrum je pro každého, kdo má rád zábavu, dobrodružství, adrenalin a nezapomenutelné okamžiky. Vhodné jak pro jednotlivce, tak pro rodiny s dětmi či organizované skupiny.

Cyklisté vítáni

Cyklisté vítáni

Cyklisté vítáni je celonárodní certifikační systém, který z pohledu cyklistů prověřuje nabídku a vybavenost stravovacích a ubytovacích zařízení. ActivityPark Všemina získal 2 certifikace.

Dostihová dráha Slušovice

Dostihová dráha Slušovice

Dostihová dráha Slušovice patří k nejmladším v České republice. Celý areál je projektován pro pořádání rovinových a překážkových dostihů s použitím prvků moderního řešení dostihových drah.

Golfová hřiště

Golfová hřiště

Pro příznivce golfu je možné v nedalekém okolí ActvivityParku Všemina navštívit tři golfová hřiště. Golfové hřiště Derby golf clubu Slušovice, Golf Club Lázně Kostelec, Golf Rožnov pod Radhoštěm.

Geocaching - hledání pokladů

Geocaching - hledání pokladů

Znáte hru Geocaching nebo chtěli byste se dozvědět více, jak se tato celosvětová hra hraje? Přečtěte si více v tomto článku, ve kterém se dozvíte jak začít a kam třeba vyrazit v našem okolí.

ACTIVITYPARK VŠEMINA - APARTMÁ RESORT ve Slušovicích hodnocení